מגרשי מכוניות לפירוק בשירות המדינה

כמו שכולנו יודעים, עסקיהם של מגרשי מכוניות לפירוק הם עסקים ותיקים בנוף הישראלי. ישנם לא מעט מגרשים המקבלים כל אוטו בכל מצב על מנת לגרות אותו לברזל ולמכור אותו לצורכי ברזל או שמה למכור את חלקיו (במידה וחלקי הרכב כגון דלתות, הגה, כסאות במצב טוב) לרכבים שעברו תאונה וצריכים לשפץ את הרכב הפגוע עם חלפים זולים לעומת חלקי רכב חדשים.

מגרש מכוניות לפירוק

אז מי הוא אותו קונה רכבים לפירוק שמחכה לקנות מכם את הרכב הישן במחיר סביר ואף לפעמים גבוה?

אותם קונים הם האנשים בעלי המגרשים המלאים ברכבים מפורקים שעימם את סוחרים עם חברות חלפים או מוסכים.

* לידיתך – במוסכים מסויימים מציעים ללקוח חלק חלופי חדש או מפירוק, לרוב רכב לפירוק – חלקו יהיה זול יותר מאשר חדש.

איך עובד תהליך קניית רכבים לפירוק

  1. בראש ובראשונה צריך להרים טלפון חברת פירוק רכב שמטפלת ברכבים ישנים ובלתי שמשים (וגם ישנים ושמישים)
  2. לאחר תשאול קצר של האיש בקצה השני של הטלפון לגבי מצבו של הרכב, שנתון הרכב, סוג הרכב וכל שאר הפרטים שהוא זקוק להם על מנת לתת הערכת מחיר, מקבלים הצעת מחיר לקניית הרכב מכם הן לנסיעה והן לפירוק לפי מצב הרכב.
  3. בשלב האחרון מגיע נציג החברה עם רכב גרר, מביא לכם את הסכום עליו סוכם בטלפון, אוסף את הרכב הישן מכם, ואתם נפטרים מהרכב הישן והתקול תמורת סכום נאה של מזומנים ובלי מאמץ מיותר מהצד שלכם.

בעבר, מדינת ישראל היתה מוכנה לקנות מכוניות ישנות לפירוק שגילם היה מעל 20 שנה במחיר של 3000 שקל לרכב אך התקציב הזעום שהפקידה המדינה עבור זה נגמר ביום הראשון שהחל המבצע. ומאז לא חודש התקציב על מנת לקנות עוד רכבים לגריטה. למידע על גריטת מכוניות על ידי המדינה לחצו כאן

תהליך מכוניות לפירוק

בנוסף לקניית מכוניות לפירוק, רוב החברות ומגרשי המכוניות קונים גם רכבים לנסיעה ולאו דווקא לפירוק וגריטה. אז גם אם ברשותכם רכב שמיש ואתם לא מצליחים למצוא קונה לרכב בשל השנתון, המצב החיצוני, כמות הידיים שעברו על הרכב או בשל כל סיבה אחרת, אתם יכולים ליצור קשר עם חברות מכוניות לפירוק איכותית ולקבל את כל המידע על מכירת הרכב גם לנסיעה בנוסף לפירוק.

אז אם קראתם עד כאן והשכנעתם מכל הטענות במאמר, אתם מוזמנים כבר עכשיו להרים טלפון לחברת מכוניות לפירוק או לנסיעה בטלפון פשוט, תקבלו הצעת מחיר ותוכלו להפטר מרכב ישן או תקול שאין לכם בו שום צורך.

ליטוש אבן טבעית לריצוף

לפני שנתחיל בפוסט על האבן כדי לצפות בסרטון מקדים איך עושים פוליש לאבן בצורה מקצועית כדי להבין על מה אנחנו מדברים.

האבן הטבעית היא סוג ריצוף מועדף על ידי רבים. למעשה, האבן הטבעית נחשבת ליפה מאד. בכלל, המוצרים היוקרתיים בהקשר של עיצוב הבית בדרך כלל טבעיים במקורם. למרות היתרונות הרבים והיופי האותנטי של ריצוף בעזרת אבן, ישנם גם מאפיינים של ריצוף אבן שיכולים להיחשב לפחות מוצלחים ואהודים. למשל, פגעי הסביבה הניכרים באבן. כך, הרבה פעמים הולכים לאולם תצוגה, בוחרים באבן טבעית עבור ריצוף ומקבלים משהו אחר לחלוטין. אולם, מדובר באותו הריצוף בדיוק. מה שקרה הוא התהליך- האחסון, צבירת האבן וכן הלאה גורמים לכל אבן להיראות אחרת. כשעוסקים בחומרים טבעיים, יש לקחת בחשבון שהטבע אינו אחיד ויוצר מראה שונה הבנוי ממרקמים משתנים. כל אלו יבואו לידי ביטוי באבן שבחרתם. כמובן שיש אנשים שאוהבים את חוסר האחידות הזו. אם אתם מעוניינים להפוך את ריצוף האבן לאחיד יותר או שאתם רוצים לנקות את הריצוף ממגוון הפגמים שהוא ספג, ליטוש אבן הוא הדרך שלכם.

מה זה ליטוש אבן?:

שטיפת ריצוף אבן נעשית כמו כל שטיפה של רצפה אחרת. אולם, אם רוצים להיפרד מכתמים משמעותיים שהוטבעו באבן הוא מהצטברות של אבק בתום תהליך של בנייה או שיפוץ, שטיפה עשויה שלא להספיק לצורך ניקוי האבן. מה שיש לעשות הינו ליטוש. הליטוש נועד לתת לאבן מראה כמה שיותר נקי ועם זאת טבעי. האופן בו נעשה הליטוש הינו כדלהלן- בתחילה יש לפתוח את הפוגות ולמלא אותן מחדש בדבק. זהו שלב מקדים. בשלב הבא, ישנו תהליך הליטוש עצמו במהלכו עושים שימוש במכונה מתאימה עם ראש מסתובב. המכונה מורידה מריצוף האבן את השכבות העליונות. באמצעות מעבר של המכונה על כל המשטח המרוצף, נוצר מראה אחיד של הרצפה. חשוב מכך, האבן הטבעית אינה אחידה גם בגובה שלה. בעזרת פעולת הליטוש, ריצוף האבן נעשה אחיד בגובהו ויוצר מראה הרבה יותר יפה. לבסוף, זאת הדרך לאטום את הרצפה לחדירה של נוזלים.

ליטוש אבן חדשה:

אם בחרתם ריצוף מאבן, כאן המקום ליידע אתכם שאין אפשרות להתקין את הריצוף בלי ללטוש אותו לאחר ההתקנה. אם לא תעשו את הליטוש לאחר ההתקנה, האבן שלכם לא תראה כמו זו שראיתם בתצוגה ואף הרבה יותר רחוק מזה. כמו כן, הרצפה שלכם עשויה להיות עקומה ולא אחידה. לכן, ליטוש אבן חדשה הוא מחויב המציאות ויש להיות מוכנים אליו כבר בזמן בחירת הריצוף וקנייתו.

חברת ליטושי אבן ושיש מקצועית:

חברת ליטושים מומחית מבינה את השפה של האבן הטבעית והשיש. חברת  ליטושים מעסיקה עובדים עם ידיים מעולות לעבודה עם אבן והרבה מאד רצון לתת לאבן שלכם את המראה המתאים לה. בעזרת שירותי החברה, תמורת מחיר הגון לחלוטין תוכלו ללטש את הריצוף שלכם, לקבל חוות דעת ממומחים שיעזרו לכם להבין כיצד לתחזק את הרצפה בהמשך ותיהנו משירות לקוחות מעולה.

בכל שעה שתצטרכו תדעו היכן למצוא וטרינר ברמת גן והסביבה

עבודתו של וטרינר

כל מחזיקי בעלי החיים למיניהם מבינים את חשיבות עבודותו של וטרינר. הוטרינר הינו הרופא של החיות. הוא מופקד על בריאותם וכן על שמירתם מפני מגוון הדבקות אפשריות. כמו כן, וטרינר הוא בעל תפקיד נוסף כאשר הוא צריך לשמור שבעלי החיים לא יפגעו בסביבה. זאת אומרת, להעניק להם טיפוליים רפואיים שהינם לצורך שמירה על הסביבה ולאוו דווקא לצורך שמירה על בעל החיים עצמו. למשל, טיפולים לצורך מניעת כלבת וכן הלאה. על פי רוב, בעלי חיים דורשים לפחות ביקור תקופתי אחד אצל וטרינר כאשר חיות מסויימות צריכות יותר ביקורים מאשר אחרות.

וטרינר רמת גן

ברמת גן קיימים שירותים של וטרינר מקצועי שיכול לטפל בחיות. חשוב לברר מספר מאפיינים שהינם מהותיים ביותר עבור שירות מוצלח של וטרינר ולא לשחק משחקים בעניין הנל, חשוב שהוטרינר שתבחרו יהיה מומחה ביותר בעל כל התעודות הרלוונטיות. ראשית, וטרינר חייבת לעבור הסמכה מורכבת ביותר שהרי תפקידו דומה לזה של רופאים ואחריות רבה מונחת על כתפיו. לכן, יש לברר את טיב ההכשרה והניסיון של וטרינר בטרם פונים לקבל שירות. לאחר מכן, חשוב לבחון את מידת הזמינות של השירותים וכן הנגישות שלהם. למשל, ישנם וטרינרטים שמגיעים עד לבית הלקוח לצורך הענקת טיפול וישנם כאלו שמחייבים הגעה למרפאות עצמם. לכן, בררו את טיב השירות לו אתם זקוקים. לבסוף, חשוב לברר מחיר ואפשרויות של קניית ביקורים מרוכזים על מנת להוביל למחיר נמוך יותר ונוח לתשלום עבור וטרינר רמת גן.

מקרים מיוחדים

בדרך כלל גורים של כלבים או חתולים וחיות שהינן תוקפניות מצריכות טיפול מיוחד. באשר לגורים, חשוב מאד להעניק בשנה הראשונה את החיסונים הרבים שמסייעים לשמור על הסביבה ולשמור על הגורים עצמם. אלו חשובים בפרט בשנה זו. כמו כן, חשוב לברר על אפשרויות של עיקור ולדאוג לבצע אותם לצורך שמירה על הסביבה. כאשר מדובר בחיות אלימות שפגעו באוכלוסיה בדרך זו או אחרת, יש לפנות לייעוץ וטרינרי. לעיתים מתגלה מחלה שמהווה את מקור התוקפנות ולעיתים יש לבצע פעולות מרחיקות לכת כגון הרדמה.

וטרינר טוב

וטרינר מקצועי וטוב יסביר לכם בדיוק מה מצופה מכם, כיצד לדאוג לחיות שלכם ומה התדירות המומלצת לביקור אצל הוטרינר. וטרינר ברמת גן יכול לסייע לכם, דאו לעשות בכך שימוש.

מקשיבים לבית שלנו וחוסכים בהוצאת שרברב בחיפה

את הבלוג הבא אני כותב לב אחרי מחשבה ארוכה, ואחרי ארוחת המבורגר מעולה ברשת בורגרס בר בעזריאלי. חשוב מאוד לדעת לבחור את השרברב שלכם בעת תיקון, שימו לב לבלוג הבא

שרברב בחיפה

למרות הגיל, עדיין אפשר לתקן

נהוג לומר שאי אפשר להפתיע אדם שתמיד דרוך. אם תהיו קשובים לתקלות הקטנות בבית ובצנרת שלכם, תוכלו להזמין מבעוד מועד שרברב בחיפה ולהימנע מפיצוצים והצפות בצנרת.

מחירי השירותים של שרברב בחיפה זולים ביותר. עבור פתיחת סתימה בסך הכל 250 שקלים בממוצע, עבור החלפת קטע צינור שהתפוצץ- כ-300 שקלים. יחד עם זאת, כולנו מכירים סיפורים בהם תיקון הצנרת בבית הגיע לאלפי שקלים.

איך להימנע מתיקוני צנרת באלפי שקלים?

ככל שגיל הצנרת בבית עולה כך ירבו גם התקלות. בית העומד 25 שנה יצריך הרבה יותר תיקונים מבית בן 5 שנים. יחד עם זאת, אם אין באפשרותכם להזמין שרברב בחיפה שיבצע החלפה מלאה של כל הצנרת, תוכלו להימנע מתשלום גבוה עבור תיקונים – אם תשימו לב אליהם מבעוד מועד.

תשומת לב – אביב גפן..בשביל ההנאה!

יש מגוון תקלות שיכולות להיגרם בצנרת, כגון נזילה, סתימה, הצפה  ופיצוץ. לא מעט פעמים מדובר בתקלה הגוררת תקלה אחרת. הסתימה בכיור שלא טופלה, הפכה עם הימים להצפה בכל הבית. הנזילה הקטנה מהצינור, התרחבה וגרמה לפיצוץ קטע רחב בצינור, וכן הלאה.

היו קשובים לקורה בבית שלכם. טפטוף אינו מקרי, ואם האסלה מטפטפת או אם החלה לצוץ רטיבות בקיר- קראו מיד לשרברב בחיפה.

קל מאוד לעקוב אחר נזילות בעזרת חשבון המים. כל חריגה בחשבון המים צריכה להדליק נורת אזהרה – או שבזבזתם יותר מדי מים, וזו הזדמנות מצוינת להתחיל לחסוך, או שיש נזילה בבית שמעלה את חשבון המים. במקרה של נזילה, לאחר התיקון תוכלו להציג את חשבונית התיקון ולבקש הנחה עקב הנזילה שהייתה בביתכם.

מים שמתרכזים בכיור ולא עוברים מרמזים כי יש סתימה בכיור, או באמבטיה. לפעמים קשה להבחין את המים עומדים בגלל לכלוך שהתרכז במסננת או קצף הסבון. בדקו את העניין על ידי פתיחת זרם מים רגיל במשך כדקה או שתיים. אם התרכזו מים בכיור- סימן שיש סתימה. הקפידו להזמין שרברב בחיפה, שלא תגיעו למצב של הצפה.

גם אם הצנרת בביתכם ישנה מאוד, אפשר שלא להגיע לתשלומי ענק בעקבות תיקוני הצנרת. היו קשובים לכל טפטוף, רטיבות בקיר או סתימה שהחלה להיווצר וטפלו מיידית על ידי הזמנת שרברב בחיפה, כך תחסכו מאות ואלפי שקלים.