ארכיון פוסטים מאת: amir

אוהל

השכרת אוהלים לאירועים בצפון הדרך לאירוע מושלם

השכרת אוהלים לאירועים בצפון

בין המקומות המתאימים ביותר לערוך בהם אירועים, הטבע והמקומות הפתוחים הם המתאימים ביותר לאנשים שאוהבים טבע, שמורות יפות, חופי ים, את חוף הכנרת או פשוט בחצר הגדולה של הבית שלהם במושב או בכפר כלשהו. אנשים שעורכים אירועים בצפון בחוץ נעזרים בדרך כלל בשירותי השכרת אוהלים לאירועים בצפון, וברור גם למה. תרבות האירוח באוהלים השתכללה אצלנו מאוד כך שאפשר להזמין מכל חברה להשכרת אוהלים בצפון לא רק אוהל המתאים לאירוע עצמו, אלא גם אוהלים שמגיעים עם ציוד נלווה ואפילו שירותי קייטרינג במקרים מסוימים. המיקום של אירוע כזה יכול להיות גמיש וזה היתרון הכי גדול שלו. אתם יכולים לערוך מסיבה על חוף הים או אירוע משמח בצפון על חוף הכנרת או באחד המתחמים הכפריים שבהם יניחו לכם להקים אוהל גדול ולהביא לשם את הציוד המתאים לכם. אל תשכחו לבחור קייטרינג תואם לייחודיות של האירוע שלכם והכל יכול להיות פשוט מושלם באוהל הנכון.

אוהל

אוהל

יתרונות של אוהלים

אוהלים מוקמים ומפורקים במהירות ובקלות ולכן אין צורך להסתבך עם אולמות והתנאים שלהם, או אולמות שהעיצוב והמיקום שלהם לא נוח לכם. השכרת אוהלים בצפון פותרת לכם מראש את בעיית המיקום משום שמלבד אישור להיות בשטח ציבורי מסוים לא תצטרכו הרבה לעשות משום שהטבע עושה את שלו והוא מספיק בהחלט. זה גם חוסך מכם את כל ההפקה של העיצוב מסביב וכל מיני גימיקים משום שלאירוע שנערך באוהל בחוץ יש קסם משלו שלא צריך להוסיף לו הרבה יותר מדי. השכרת אוהלים לאירועים בצפון היפה של ישראל עשויה לעלות לכם לפי הגודל והציוד שאותו תשכרו נוסף עליו. המחירים של האוהלים בלבד נעים בין 1,150 ש' ל-2,000 ש' למאה איש לערב. בדרך כלל חבילות של אוהל יחד עם ציוד נלווה כמו כיסאות ושולחנות, דלפקים וגנרטורים ועוד ציוד שמתאים למסיבות ואירועים מייקרים את החבילה אבל אין חובה לשכור אותם במקום שבו תשכרו את האוהל, אם כי זה הרבה יותר נוח, כמובן.

השכרת אוהל

השכרת אוהל

אנשי האוהלים מכירים את העבודה

מה שעוד משמש יתרון מעולה לאנשי האוהלים הוא שהם מנוסים ונותנים שירות מצוין בהקמה ובפירוק האוהלים לשביעות רצון עורכי האירוע. המטרה של כל אהל כזה היא להתאים לאירוע שלכם על הציוד שבו, ולכן אנשי השכרת אוהלים בצפון גם יוכלו לייעץ לכם טוב יותר אילו עוד אביזרים תצטרכו. אם יש לכם חברת הפקות שמפיקה את האירוע בדרך כלל הם מכירים את המקומות הטובים ביותר להשגת הציוד הזה. לפעמים הדיג'יי שלכם מביא גם ציוד הגברה ובידורית משלו ולכן תצטרכו לברר זאת כדי שלא תשכרו גם את זה. קייטרינג שמגיש באוהלים הוא בדרך כלל קייטרינג שמתמחה באירועים באוויר הפתוח ולכן גם יתאים את התפריט שלו לקהל ולמקום. עדיף לבחור מראש קייטרינג שמביא ציוד בישול והגשה אתו, אחרת זה יתוסף למחיר השכרת אוהלים לאירועים בצפון.

לייעוץ והכוונה לאירוע מושלם היכנסו ל:  http://www.rentalspot.co.il/

 

ספת עור

ניקוי ספות דמוי עור בצורה יעילה לטווח ארוך

ניקוי ספות דמוי עור

ספות דמוי עור, הן ספות נמכרות ביותר כיום. מצד אחד הן מעניקות את ההרגשה המפנקת ואת המראה היוקרתי לכל סלון, בדיוק כמו שמעניקות ספות מעור אמיתי. אולם, הן נמכרות במחירים זולים ואטרקטיביים הרבה יותר מספות מעור אמיתי. אם יש לך ספות דמוי עור בביתך, כדאי שתנקה ותתחזק אותם באופן שבועי, בכדי שהם לא יצברו לכלוך, כתמים ואבק קשים ויישארו נקיות, רעננות ויפות מראה. פעולות ניקיון שגרתיות כוללות העברת מטלית לחה על הספות ושימוש בשואב אבק. אך לעיתים, ישנם כתמים יותר שאותם יש להסיר בשיטות אחרות.

ספת עור

ספת עור

האם ניתן לנקות ספות דמוי עור באופן עצמאי?

ניקוי ספות דמוי עור, יכול להיות ניקוי עצמאי. במידה והכתם הוא כתם אשר עדיין לא הספיק להיספג באופן מהותי בסיבי הספה, ניתן להיעזר במים וסבון ולנקות אותו באמצעות לחיצה ולא באמצעות שפשוף. שפשוף הכתם רק יטביע אותו באופן עמוק יותר בספה. פעולות הניקיון והתחזוקה השוטפות, חשובות מאוד לספות דמוי עור מכיוון שכאשר עושים אותן כראוי, האבק לא מצטבר והופך לכתמים קשים וכך ניתן למנוע פעולות ניקוי רציניות יותר. ניקוי ספות דמוי עור עצמאי, צריך להתחלק לפי סוג הכתם והקושי להסיר אותו. במידה ומדובר בכתם שמן, ניתן לנסות להסיר אותם בעזרת מטלית עם מים וסבון על ידי לחיצות עדינות על הכתם. כאשר מדובר בכתמים אחרים ניתן להשתמש בניקוי על ידי מגבון ללא אלכוהול. אם מדובר בכתמים קשים ניתן להיעזר בחומרי ניקוי שונים המיועדים לספות. אולם, כדאי מאוד שלא לבצע פעולות ניקיון מהותיות מדי, אם הכתמים קשים מאוד ולהזמין ניקוי ספות בבית הלקוח שמתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, בכדי שניקוי הספה יתבצע באופן הטוב ביותר, שישמור על מראה הספה.

ספות עור

ספות עור

מתי יש צורך להיעזר בשירותיהם שלך אנשי מקצוע עבור ניקוי ספות דמוי עור?

במידה ומדובר בכתמים קשים אשר נספגו בספה באופן משמעותי וכבר לא ניתן להסיר אותם, או כאשר מדובר בכתמים שבלתי ניתן להסיר בהסרה עצמאית כמו כתמי עטים ועוד, יש להיעזר בשירותיהם של אנשי המקצוע. אנשי מקצוע יגיעו עד ביתכם, יבחנו את אופי הכתם, את עומקו והיקפו ויתאימו עבורו את שיטת הניקוי המתאימה, בעזרת חומרי הניקוי הרלוונטיים.( במקרים קיצוניים שבהם לא ניתן לנקות את הספות ניתן לתרום את הספה לעמותת פתחון לב.) חשוב מאוד שלא לפגוע בספה בצבעה או באיכותה באופן כלשהו, על ידי התאמת חומרים לא נכונים או שימוש בחומרים הללו שלא במינון המתאים לספות דמוי עור. פעולת ניקיון לכתמים קשים בספות דמוי עור, חייבת להיות מותאמת באופן מיוחד לספות.  לאחר פעולת הניקוי שתתבצע בביתכם על ידי אנשי מקצוע, חשוב מאוד להמשיך ולדאוג לתחזוקה שוטפת וניקוי הספות באופן תמידי. יש לשאוב את האבק המצטבר על הספות מדי שוב בכדי שהוא או הפירורים לא ייצרו כתמים קשים וכן, כאשר נוצר כתם בספה יש לנקות אותו באופן המהיר ביותר בכדי שהוא לא יספג בספה יותר מדי.

בחרו בטובים ביותר עבור ניקוי ספות דמוי עור ותוכלו לקבל את התוצאה הטובה ביותר בסופו של התהליך.

לקבלת ייעוץ חינם ושיטות ניקוי חדשות ניתן לפנות ל: ANYCLEANING ניקוי וחידוש ספות