כמה עצות מועילות לטיול בילתי נשכח ,מהנה ופורה במרוקו

כאשר אומרים טיול למרוקו כולם אומרים שזה טיול ליוצאי מרוקו כדי לעשות טיול שורשים לבדוק מהיכן הגיעו אבותיהם אל ארץ הקודש. אך למשעה מרוקו יכולה להיות אטרקציה מהנה ומיוחדת עבור מטיילים.

מרוקו שופעת במקומות מרהיבים עוצרי נשימה מיוחדים שתמצאו אך ורק במרוקו ולןא בשום מקום אחר הממלכה הקסומה הזו היא מוקד לתיירות מכל רחבי העולם ולא רק לטיול שורשים כפי שחושבים.

ניתן לטייל במרוקו במהלך כל השנה כולה היות ומרוקו מתחלקת לארבעה אזורים עיקריים שבכל אחד מהם ניתן לבקר בעונה אחרת של השנה וליהנות משלל הנופים המרהיבים והססגוניים בנמצאים במרוקו. ארבעת האזורים שבהם מחולקת מרוקו הינם: האטלס, הריף , הסהרה והחוף והיות ומרוקו שוכנת מצד אחד על חופי הים התיכון ומצד שני על חופי האוקיאנוס האטלנטי ניתן ליהנות במרוקו משני סוגי החופים המרהיבים.

למעשה חשוב לזכור כי לפני שנוסעים למרוקו עליכם לקבל ויזה כדי שתוכלו להיכנס למרוקו עד לפני כמה שנים טובות הייתה שגרירות מרוקו בישראל ותמורת כמה דולרים בודדים יכולתם להוציא ויזה בקלי קלות כיום לאחר שהתחילה האינתיפאדה מרוקו הסירה את שגרירותה מישראל וכעת ניתן לקבל ויזה למרוקו בשני דרכים ילידי מרוקו יכולים לקבל ויזה כאשר הם מגיעים לשדה התעופה במרוקו מידית ואינם צריכים אשור מוקדם כדי להיכנס למרוקו אולם יליד הארץ יכולים לקבל ויזה כאשר הם מגיעים בקבוצות מאורגנות ורק אז ניתן לקבל ויזה ואם רוצים להמשיך את הטיול לבד בכוחות עצמאיים ניתן להיפרד מהקבוצה לאחר מכן כמו כן ניתן לגשת לחברות התיירות השונות כדי לקבל ויזה על יד בקשה לטיול ויזה במרוקו. היו כאלו שניסו להתחכם ולקבל ויזה במרוקו ופשוט טסו עד מרוקו וחזרו מיד בחזרה לארץ כיון שלא קיבלו ויזת כניסה למרוקו לכן לא מומלץ לנסות לקבל ויזה לבד כי לרוב המקרים דבר זה אינו ניתן לחלוטין.

בכל מקרה מיש רוצה ליהנות מטיול למרוקו ובמיוחד אם הוא אינו יליד מרוקו לא מומלץ לנסוע לבד למרוקו במקרים כאלו תפסידו הרבה מקומות ואתרים שלא תוכלו להיכנס באופן עצמאי ושלא לדבר על חוסר הידע כיצד להגיע אל כל המקומות השונים וכמובן להיכנס אליהם.

ישנם כיום הרבה טיולים מאורגנים למרוקו על ידי חברות התיירות השונות הטיול המומלץ ביותר הוא טיול למרוקו עם מדריך פרטי בקבוצות קטנות כך לא תרגישו שאתם נמצאים בטיול מאורגן גדול ומלא אנשים ותרגישו אבודים בין כל הקבוצה הגדולה זהו למעשה שילוב של טיול פרטי עם מדריך פרטי שנותן עבורכם את המרב מטיול למרוקו תוכלו ליהנות משלל המקומות היפים הנופים המרהיבים והכל יחד עם מדריך שילווה אתכם במהלך כל הטיול בלי להרגיש שאתם נמצאים תחת קבוצה גדולה ומסורבלת.

למידע על סבב טיולים למרוקו ניתן לבקר באתר אל מרוקו בכתובת: https://www.xn--9dbaajfbubil4hk.com/ , הטיולים מתעדכנים מדי כמה שבועות ותוכלו להצטרף לטיול מאורגן למרוקו עם ג'קי. הטיולים למרוקו כוללים אוכל כשר, טיול במקומות הכי תיירותיים במרוקו , קברי צדיקים ומקומות שחשובים ליהודים ועוד אטרקציות נוספות!.

הנאה מובטחת! קיץ שמח!

לוקחים אתכם אל מרוקו!

לוקחים אתכם אל מרוקו!

מטיול במרוקו עם אל מרוקו

מטיול במרוקו עם אל מרוקו