הובלות בחיפה והקריות

העיר חיפה היא העיר המרכזית ביותר באזור הצפון ואחת הערים המרכזיות בארץ ישראל. מלבד היותה עיר בעלת גודל אוכלוסייה גדול במיוחד הרי שתמיד ישנם אנשים חדשים המעתיקים את מקום מגוריהם אל העיר ומחוצה לה, כבכול מקום אחר בארץ. העיר חיפה נחשבת לעיר מתקדמת ומתועשת בעלת מקומות עבודה ובתי עסק רבים, נחשבת לאחת משני ערי הנמל של ישראל (והיחידה בצפון) וכוללת גם אטרקציות ומתחמי תרבות ותיירות רבים. עובדות אלו מגבירות את הרצון של אנשים לעבור לגור בעיר ולצורך כך הם זקוקים לשירותי הובלות בחיפה והקריות.

הובלה בארץ

הובלות בצפון הארץ והסביבה

הובלות בחיפה והקריות – מה היתרונות ביצירת קשר עם מוביל ייעדי באזור הצפון?

 • חברת הובלות באזור חיפה והקריות תהיה קרובה לאזור ותוכל לספק לכם שירות מהיר וזמין גם להעברות קטנות או כאשר יש צורך בפינוי מהיר של הדירה או המשרד. כמו כן, כאשר החברה קרובה יותר אליכם כך המחיר יהיה מופחת יותר שכן צריכת הדלק של החברה תהיה מופחתת יותר וכן גם זמן עבודה.
 • חברת הובלות מקצועית תוכל לספק לכם שירותים מצוינים גם להובלות בתוך העיר וגם מחוצה לה. העברה בטוחה של כל החפצים והרהיטים שלכם ללא נזק ובצורה היעילה והמהירה ביותר.
 • חברת הובלות בחיפה והקריות תוכל לספק לכם שירותים משלימים לפי צורך ובתוספת תשלום, כגון: אריזה, פירוק רהיטים, הרכבה, מנוף להובלת רהיטים לבניין מגורים בקומות העליונות ועוד.
 • עם חברה הנמצאת כל כך קרוב אליכם תוכלו להיפגש בקלות ולסגור את תנאי ההובלה ומחירה.
 • חברת הובלות באזור מכירה את הכבישים, הרחובות והאזורים השונים שבהם כדאי לנסוע כדי להגיע ליעד בצורה מהירה ובטוחה תוך שמירה על הריהוט שבמשאית.

כבישי הצפון – מידע וקיצורי דרך שהמוביל שלכם חייב להכיר:

 1. החרמון (כביש 98 וכביש 989)
 2. משמר הירדן – קלע אלון – שמיר
 3. כביש הצפון
 4. צומת שבע – פסגת הר מירון
 5. בירנית – אלקוש
 6. עבדון – אדמית – אבן מנחם
 7. צומת כפר נחום – אלמגור
 8. פוריה ויער שוויץ (כביש 7677)
 9. מעלה סוסיתא
 10. מבוא חמה – חמת גדר
 11. אשדות יעקב – אחוזת שושנה
 12. כביש מעלה תבור
 13. דרך נוף גלבוע (כביש 667)
 14. פארק מנשה

סוגי ההובלות השונות שניתן לספק:

מפה צפון ישראל

אזור צפון הארץ – קרדיט ויקיפדיה

כאשר אנשים מחפשים הובלות בחיפה והקרית הם לרוב מחפשים להעביר תכולה של דירה ממקום אחד לאחר. זה נפוץ בעיקר כאשר נגמר חוזה השכירות במקום אחד ונאלצים לעבור לדירה אחרת מסיבה מסוימת, למשל: הפחתת ההוצאות החודשיות לדירה בעלת חוזה שכירות נמוך יותר, התרחבות המשפחה, העתקת מקום מגורים למקום קרוב יותר לגן/בית ספר קרוב עבור הילדים שגדלו ועוד.

לצד העברת דירה ישנן העברות של ריהוט בודד כאשר למשפחה אין רכב גדול מספיק כדי להעבירו. בין אם אתם קונים רהיט יד שנייה או ריהוט חדש, תוכלו לשכור את שירותיה של חברת הובלות באזור להעביר את הרהיט הבא אל ביתכם. שמירה על קשר טוב עם חברת ההובלות ונאמנות לאורך זמן יוכל לסייע לכם בהעברת חפצים מסוג זה ובמחירים מופחתים ללקוחות קבועים.

הובלות בחיפה והקריות – אז כמה יעלה לנו?

טווח המחירים ינוע בדרך כלל בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. תלוי כמובן בסוג ההובלה, יעד ההובלה, כמות התכולה, כובד התכולה, שירותים נוספים הנלווים להובלה עצמה, יום ושעת ההובלה, גודל הרכב הנדרש להובלה, האם ישנה מעלית במקום אליו מעבירים את הדברים ועוד.

טיפ חשוב! במידה ואתם חובבי מוזאונים בחיפה ואתם מחזיקים מוצרי אומנות חשוב לשים לב ולבטח את היצירה לפני ההובלה, ישנם כיסויים נרחבים ליצירות אומנות וחשוב לתת דגש חשוב על כך , יש לקחת בחשבון שתהיה עלות נוספת בהתאם לגובה הכיסוי שתבחרו לבטח את המוצרים המיוחדים שבבעלותכם.

מובילים בחיפה

מובילים בחיפה ובצפון בצורה יעילה

הובלות בחיפה \ הובלות בצפון – מקורות מומלצים להזמנת שירותי הובלות:

שתהיה לכולנו הובלה מקצועית,בטוחה ובמחיר משתלם ביותר! , שמחנו לעזור