ארכיון הקטגוריה: מצבר

מצבר לטויוטה יאריס

טויוטה יאריס היא מכונית סופר מיני איכותית ומרשימה, כאשר בשנת הושקה הדור השלישי והמשופר שלה.
טויוטה יאריס קיבלה ביקורות מצוינות הן על העיצוב שלה, הן על המנוע החסכוני והן על תא הנוסעים המרווח שלה.
מהסיבה הזאת, אם יש לכם Toyota Yaris אתם ודאי שבעי רצון מהרכב שאתם מחזיקים ברשותכם, אך יחד עם זאת, בכדי שתוכלו להמשיך ליהנות מהרכב המרשים ומהביצועים שלו, חשוב מאוד לדאוג למצבר.

מבצע מיוחד עבור מצבר ל Toyota YARIS :

מצברים לטויוטה יאריס סטארט אפ  60 אמפר החל מ-370 ₪

מצבר לטויוטה יאריס 60 אמפר מבית שנפ מ-460 ₪

מצבר לטויוטה יאריס וולטה מ-395 ₪

להזמנות השירות עד הבית התקשר: 054-9360992

מצברים לטויוטה יאריס

כידוע, למצבר יש אורך חיים הנע בין 3 ל-4 שנים – כאשר תאריך ההתקנה או הייצור מוטבע על גביו. יחד עם זאת, אם אתם מרבים בנסיעות או שאתם משתמשים ברכב לנסיעות ארוכות, חשוב שתדעו שפעולות אלו מקצרות אל חיו של המצבר.

מצברים מומלצים לטויוטה יאריס

מצברים ליאריס

צריכים מצברים לטויוטה יאריס ?

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מאור מצברים וליהנות ממצברים איכותיים מבית המותגים המובילים ועם אחריות יצרן מלאה.

מאור מצברים אף מציעים שירותים עד הבית במסגרתם המצבר יגיע עד אליכם הביתה ויותקן במקום וזאת תוך כ-60 דקות ממועד הפנייה.

להזמנות  מצברים לטויוטה יאריס בשירות עד הבית התקשר: 054-9360992

מאמר מומלץ: מצברים לרכבים ממונעים עד הבית

תיקון מזגן

כיצד בוחרים טכנאי מזגנים?

כמו ששומרים על נקיון הספה בכל בית נורמאלי שלא תתלכלך כך גם צריך לדאוג למזגנים שלנו! זה קורה בדרך כלל בתחילת העונה כל החורף לא מדליקים את המזגן ושמגיע הקיץ ורצים להצטנן קצת באוירה טובה מהמזגן בדיוק המזגן לא מקרר או לא עובד כמו שצריך. מה עושים? חייבים לקרוא לטכנאי מזגנים .

כיצד בחורים טכנאי מזגנים?

תיקון מזגן

קודם כל תמיד כדאי לעשות בדיקה למזגן עוד לפני שמתחילה העונה כך תוכלו להיות מוכנים לקיץ עם מזגן עובד ומקרר וכך גם תוכלו לחסוך כסף בתיקון המזגן בדרך כלל תיקון מזגנים נעשה בקיץ ואז המחירים כבר הרבה יותר יקרים וגם כל הטכנאים מלאים עבודה ואינם ששים ושמחים להגיע לכל קריאה קטנה של מילוי גז לכן כדאי להכין עצמכם מבעוד מועד ולבדוק את המזגן אם הוא מתפקד עוד לפני בוא הקיץ.

אך אם וכבר הגעתם לקיץ ולא בדקתם את המזגן ועכשיו את זקוקים לשירותיו של טכנאי מזגנים אז הנה כמה עצות כיצד לבחור טכנאי מזגנים.

הסמכה

תמיד כדאי לבדוק וזו לא בושה לשאול אם הטכנאי מזגנים הוא מוסמך. טכנאי מזגנים מוסמך הוא אחד שעבר הסמכה והדרכה כיצד לטפל במזגן לא כל בעיה במזגן היא מילוי גז . המזגנים המודרניים היום עובדים עם טכנולוגיה דיגיטלית מתקדמת ועל טכנאי המזגנים לדעת את כל סוגי המזגנים הקיימים וכיצד יש לטפל בבעיות של כל מזגן ומזגן.

מקצוענות

למעשה אבחון הבעיה בתיקון מזגן הוא החלק החשוב ביותר בפתרון התקלה של המזגן ישנם טכנאים רבים שאינם "עולים" על מקור הבעיה ומנסים כל מיני פתרונות שאינם יעילים מציאת הבעיה היא הפתרון הגדול של הבעיה.

המלצות

תמיד טוב לשאול חברים ומכרים אם הם מכירים טכנאי מזגן שעשה אצלם עבודת תיקון מזגן בעבר ויכולים להמליץ עליו בצורה טובה.

אם לא מצאתם מישהו שיכול להמליץ לכם על טכנאי מזגן אתם יכולים לחפש ברשת האינטרנט בפורומים השונים אחר טכנאי מזגן מומלץ ומוסמך דרך רשת האינטרנט תוכלו לקבל משוב חיובי או שלילי על טכנאי המזגן שברצונכם להזמין.

אזור שירות

כדאי ומומלץ להביא טכנאי מזגנים שנמצא באזור המגורים שלכם כך אם חוזרת התקלה הטכנאי יהיה נגיש אליכם ולא נמצא בסביבה מרוחקת ולא יוכל להעניק שירות כמו שצריך.

מחיר

כמו בכל דבר כדאי ומולץ ביותר לעשות סקר שוק ולהשוות בין המחירים השונים של טכנאי המזגנים ומלצוא את הטכנאי המתאים ביותר עבורכם גם מבחינה כלכלית

מעוניינים לקנות מזגן חדש? מומלץ לבחור תדיראן או אמקור מכיוון שהן חברות וותיקות ביותר בשוק הישראלי, שווה בדיקה בהחלט!

מאמרים אחרונים מומלצים מאתר – טכנאימזגניםבתלאביב.co.il