מגרשי מכוניות לפירוק בשירות המדינה

כמו שכולנו יודעים, עסקיהם של מגרשי מכוניות לפירוק הם עסקים ותיקים בנוף הישראלי. ישנם לא מעט מגרשים המקבלים כל אוטו בכל מצב על מנת לגרות אותו לברזל ולמכור אותו לצורכי ברזל או שמה למכור את חלקיו (במידה וחלקי הרכב כגון דלתות, הגה, כסאות במצב טוב) לרכבים שעברו תאונה וצריכים לשפץ את הרכב הפגוע עם חלפים זולים לעומת חלקי רכב חדשים.

מגרש מכוניות לפירוק

אז מי הוא אותו קונה רכבים לפירוק שמחכה לקנות מכם את הרכב הישן במחיר סביר ואף לפעמים גבוה?

אותם קונים הם האנשים בעלי המגרשים המלאים ברכבים מפורקים שעימם את סוחרים עם חברות חלפים או מוסכים.

* לידיתך – במוסכים מסויימים מציעים ללקוח חלק חלופי חדש או מפירוק, לרוב רכב לפירוק – חלקו יהיה זול יותר מאשר חדש.

איך עובד תהליך קניית רכבים לפירוק

  1. בראש ובראשונה צריך להרים טלפון חברת פירוק רכב שמטפלת ברכבים ישנים ובלתי שמשים (וגם ישנים ושמישים)
  2. לאחר תשאול קצר של האיש בקצה השני של הטלפון לגבי מצבו של הרכב, שנתון הרכב, סוג הרכב וכל שאר הפרטים שהוא זקוק להם על מנת לתת הערכת מחיר, מקבלים הצעת מחיר לקניית הרכב מכם הן לנסיעה והן לפירוק לפי מצב הרכב.
  3. בשלב האחרון מגיע נציג החברה עם רכב גרר, מביא לכם את הסכום עליו סוכם בטלפון, אוסף את הרכב הישן מכם, ואתם נפטרים מהרכב הישן והתקול תמורת סכום נאה של מזומנים ובלי מאמץ מיותר מהצד שלכם.

בעבר, מדינת ישראל היתה מוכנה לקנות מכוניות ישנות לפירוק שגילם היה מעל 20 שנה במחיר של 3000 שקל לרכב אך התקציב הזעום שהפקידה המדינה עבור זה נגמר ביום הראשון שהחל המבצע. ומאז לא חודש התקציב על מנת לקנות עוד רכבים לגריטה. למידע על גריטת מכוניות על ידי המדינה לחצו כאן

תהליך מכוניות לפירוק

בנוסף לקניית מכוניות לפירוק, רוב החברות ומגרשי המכוניות קונים גם רכבים לנסיעה ולאו דווקא לפירוק וגריטה. אז גם אם ברשותכם רכב שמיש ואתם לא מצליחים למצוא קונה לרכב בשל השנתון, המצב החיצוני, כמות הידיים שעברו על הרכב או בשל כל סיבה אחרת, אתם יכולים ליצור קשר עם חברות מכוניות לפירוק איכותית ולקבל את כל המידע על מכירת הרכב גם לנסיעה בנוסף לפירוק.

אז אם קראתם עד כאן והשכנעתם מכל הטענות במאמר, אתם מוזמנים כבר עכשיו להרים טלפון לחברת מכוניות לפירוק או לנסיעה בטלפון פשוט, תקבלו הצעת מחיר ותוכלו להפטר מרכב ישן או תקול שאין לכם בו שום צורך.

מחפשים למכור אוטו לפירוק? אתם מוזמנים לבקר בכתובת האתר של עומר ברוך https://fast-dismantling.com/